Kontakty a o nás

Administrátor obchodu, objednávky
Žaneta Němcová
zaneta.nemcova@fagron.cz
(Pracovní doba: Pondělí - pátek 09:00 - 15:00)

FAGRON a.s.
Sídlo: Holická 1098/31m, Hodolany, 779 00 Olomouc (zde není výdej)
IČ: 46709355
Spisová značka B 10108 vedená u Krajského soudu v Ostravě
www.fagron.cz

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

O Fagronu

 

Téměř 30 let dodáváme do českých lékáren suroviny pro přípravu léčivých přípravků na míru pacientovi - jsme v tom česká i světová jednička. Pokud Vám někdy v lékárně připravovali lék na míru, velmi pravděpodobně byl připraven právě z našich surovin.

Protože se portfolio našich volně prodejných doplňků stravy, kvalitní kosmetiky a zdravotnických prostředků neustále rozšiřuje, spustili jsme nový internetový obchod, abyste si mohli naše produkty objednat z pohodlí Vašeho domova.

Doplňky stravy a kosmetika vznikají v našich moderních výrobních prostorách v srdci Olomouce - s jedinou výjimkou - dermokosmetika Neogen™ pro podporu růstu vlasů je vyráběna ve Španělsku. 

Jsme pravidelným účastníkem kongresů a přednášek zaměřené na lékárenství, dermatologii a zdravý životní styl. V loňském roce jsme pořádali první ročník česko-slovenského finále soutěže studentů farmaceutických fakult v magistraliter přípravě (individuální přípravě léčivých přípravků).  

V Olomouci pro Fagron pracuje cca 120 zaměstnanců a po celém světě (máme pobočky ve více než 35 státech) Fagron zaměstnává přes 3 000 lidí.