Kontakty a o nás

Administrátor obchodu, objednávky
Bohdana Šafranová
bohdana.safranova@fagron.cz
+420 733 595 503 (Pracovní doba: Pondělí - pátek 09:00 - 15:00)

FAGRON a.s.
Sídlo: Holická 1098/31m, Hodolany, 779 00 Olomouc (zde není výdej)
IČ: 46709355
Spisová značka B 10108 vedená u Krajského soudu v Ostravě
www.fagron.cz

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

O Fagronu

 

Téměř 30 let dodáváme do českých lékáren suroviny pro přípravu léčivých přípravků na míru pacientovi - jsme v tom česká i světová jednička. Pokud Vám někdy v lékárně připravovali lék na míru, velmi pravděpodobně byl připraven právě z našich surovin.

Protože se portfolio našich volně prodejných doplňků stravy, kvalitní kosmetiky a zdravotnických prostředků neustále rozšiřuje, spustili jsme nový internetový obchod, abyste si mohli naše produkty objednat z pohodlí Vašeho domova.

Doplňky stravy a kosmetika vznikají v našich moderních výrobních prostorách v srdci Olomouce - s jedinou výjimkou - dermokosmetika Neogen™ pro podporu růstu vlasů je vyráběna ve Španělsku. 

Jsme pravidelným účastníkem kongresů a přednášek zaměřené na lékárenství, dermatologii a zdravý životní styl. V loňském roce jsme pořádali první ročník česko-slovenského finále soutěže studentů farmaceutických fakult v magistraliter přípravě (individuální přípravě léčivých přípravků).  

V Olomouci pro Fagron pracuje cca 120 zaměstnanců a po celém světě (máme pobočky ve více než 35 státech) Fagron zaměstnává přes 3 000 lidí. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení